На 13 ноември – Световния ден на доброто, учениците от 3. „А“ клас превърнаха училищните коридори в място, пълно с усмивки и добри дела.
Те помогнаха на по-малките ученици, като занесоха раниците им до класните стаи – малък жест, който значи много за едно дете.
В коридора третокласниците поставиха и дъски с комплименти, от които всеки можеше да вземе вдъхновяваща дума за своя ден – като малко късче доброта за споделяне.