Днес в 15. СУ „Адам Мицкевич“ отбелязахме Световния ден на доброто по един истински сърдечен и вдъхновяващ начин.
Учениците от 4. „А“ клас изпълниха красива песен, посветена на добротата и напомниха на всички нас, че най-ценното, което можем да дадем, е човешко отношение. 

Нашите ученици раздадоха кошница с пожелания – малки послания на усмивка, благодарност и светлина – на ръководството, учителите, администрацията и на всички в училището, превръщайки деня в празник на добрите думи и жестове. 
Защото добротата е заразна.
Защото добротата се учи.
И защото в 15. СУ тя е част от нашия дух и ежедневие. 


