Учениците от 1. и 2. клас представиха своите стихчета за доброто и напомниха, че то започва от едно малко сърце.
Тяхното изпълнение донесе усмивки и вдъхновение на всички в училището!
Виж: ТУК
Учениците от 1. и 2. клас представиха своите стихчета за доброто и напомниха, че то започва от едно малко сърце.
Тяхното изпълнение донесе усмивки и вдъхновение на всички в училището!
Виж: ТУК


