Доброто започва от едно малко сърчице

Учениците от 1. и 2. клас представиха своите стихчета за доброто и напомниха, че то започва от едно малко сърце. ❤️✨

Тяхното изпълнение донесе усмивки и вдъхновение на всички в училището! 🎶✨

Виж: ТУК 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *