„Малки жестове, големи усмивки“

🌿  „Малки жестове, големи усмивки“
Учениците от 1. и 2. клас отбелязаха Международния ден на добротата с много творчество и усмивки. Те изработиха свое „Дърво на добротата“, върху чиито листа записаха мили думи, жестове и добри постъпки.
Малките творци създадоха и „Моливчета на добротата“ – символ, че всяко добро дело започва с един малък, искрен жест.�Накрая подредиха пъстро табло, изпълнено с послания, рисунки и идеи, които ни напомнят:
✨ Добротата е навсякъде… стига да я споделяме.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *