Песен за доброто -2 „В“ клас

💛 Учениците от 2. „В“ клас изпълниха с много емоция и чисти гласове , напомняйки ни, че то започва от малките сърца.
Тяхното изпълнение донесе усмивки и вдъхновение на всички в училището! 🎶✨
Чуйте и вижте тези прекрасни деца! – ТУК

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *