Във връзка с Деня на четенето, учениците от 3. „Б“ клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“ превърнаха часовете си в истинска творческа работилница!
С много желание и вдъхновение те създадоха забавна книжка за ползите от четенето – пълна с цветове, послания и малки мъдри идеи, които само детското въображение може да роди. 
Децата оцветяваха, писаха и украсяваха с огромен ентусиазъм, а някои от тях дори решиха да направят още един екземпляр, за да го подарят на своите по-малки братчета и сестрички. 
Браво, 3.Б! Продължавайте да творите и да разнасяте любов към книгите навсякъде около вас! 


