По-ранен старт на Деня на четенето в 15. СУ!
Децата от 3. „В“ клас откриха празника на книгите с вдъхновяваща задача – да донесат любима, вече прочетена книжка и да я препоръчат на свой съученик.
Те споделиха истории, събудиха любопитство и предадоха нататък желанието за четене – защото най-хубавите книги се откриват, когато някой ги препоръча с обич.


