СИЛНО ПОСЛАНИЕ ОТ УЧЕНИЦИ ЗА УЧЕНИЦИ: НЕ НА ТОРМОЗА В УЧИЛИЩЕ!

Смело, отговорно и с големи сърца учениците от 9.Б и 11.Б клас изнесоха въздействаща лекция пред 5.В клас, посветена на една от най-важните теми днес – агресията и тормозът в училище. Те говориха открито за видовете агресия, дадоха реални примери от ежедневието и показаха колко важно е да избираме добротата, уважението и подкрепата.
Срещата се превърна в истински урок по човечност – чрез интерактивна игра петокласниците бяха разделени на четири отбора, работиха по задачи, обсъждаха решения и уверено представиха своите идеи как да се справяме с агресията.
Вдъхновяващ диалог между поколения ученици, който показа, че когато сме заедно, когато говорим, когато се подкрепяме – тормозът няма място в нашето училище.
Защото силата е в добротата. Защото заедно сме по-силни.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *