„Най-хубавото се вижда само със сърцето.“

На 24 октомври учениците от 5., 6. и 7. клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“ имаха щастието да преживеят истинска магия – посещението на мюзикъла „Малкият принц“ в театър „Алма Алтер“, заедно с г-жа Мила Теофанова и г-жа Венета Григорова. 🎭✨
„Малкият принц“ е повече от спектакъл – това е пътешествие към мечтите, детството и въпросите, които ни правят човечни. Нашите ученици се докоснаха до силата на изкуството, което оставя следа в сърцето и вдъхновява за добро. 💫
Благодарим на екипа на театъра за топлото посрещане и незабравимото преживяване! ❤️

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *