„О, Левски, ти герой велик!“

„О, Левски, ти герой велик,
сърце ти пламнало за свободен вик.
За България ти живя, за нея умря,
в сърцата ни завинаги ще си ти героя.“
На 19. февруари учениците Симона Средкова – 5.А клас, Радост Алексова – 5.Б клас, Денислав Иванов – 5.В и Деа Видова – 7.Б клас представиха пред ученици от нашето училище вълнуващи стихове, посветени на великия български революционер Васил Левски. Спиховете ни напомниха за героизма и саможертвата на Левски. Всяко изпълнение беше уникално и докосна сърцата на присъстващите.
С гордост и преклонение почетохме паметта и делото на Апостола на свободата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *