Медиите за нас – STEM обучение

Днес в предаването „България в 60 минути“ с водещ Мариана Векилска по БНТ 1 беше излъчен репортаж за 15. СУ „Адам Мицкевич“.
В него бяха представени част от инициативите на училището, STEM обучението и работата на нашите ученици и учители.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *