Първокласниците откриват магията на четенето!

Учениците от 1. клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“ се учат да четат, като превръщат „скучното“ четене на срички, думи и изречения в приятно предизвикателство и забавно приключение!

С помощта на фонетичната слушалка децата чуват по-ясно собствения си глас, развиват правилно произношение, стават по-уверени читатели и най-важното – се забавляват, докато учат!

А специалната лентичка за четене им помага да съсредоточат вниманието си върху конкретния ред от текста, като подпомага концентрацията и точността.

Така първокласниците ни откриват, че четенето не е задължение, а пътуване към знанието, въображението и увереността!

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *