В ритъма на подготовката за 5. клас!

В часа по музика, учениците от 4. „А“ клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“, с класен ръководител г-жа Мария Трайкова и учител по музика г-жа Венета Григорова, показаха, че ученето може да звучи прекрасно, когато е изпълнено с ритъм, усмивки и вдъхновение!

Малките музиканти затвърдиха знанията си за нотните трайности и ги приложиха на практика, свирейки на ударни инструменти.

С ентусиазъм и желание те направиха още една стъпка напред в своето развитие — подготвяйки се с настроение и увереност за новите предизвикателства в 5. клас.

Защото когато знанието звучи в ритъма на музиката – всяка нота е крачка към успеха!

 

https://www.facebook.com/100057237318337/videos/pcb.1350869453497619/1387987559357451?locale=bg_BG

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *