В часа по музика, учениците от 4. „А“ клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“, с класен ръководител г-жа Мария Трайкова и учител по музика г-жа Венета Григорова, показаха, че ученето може да звучи прекрасно, когато е изпълнено с ритъм, усмивки и вдъхновение!
Малките музиканти затвърдиха знанията си за нотните трайности и ги приложиха на практика, свирейки на ударни инструменти.
С ентусиазъм и желание те направиха още една стъпка напред в своето развитие — подготвяйки се с настроение и увереност за новите предизвикателства в 5. клас.
Защото когато знанието звучи в ритъма на музиката – всяка нота е крачка към успеха!








https://www.facebook.com/100057237318337/videos/pcb.1350869453497619/1387987559357451?locale=bg_BG


