Учениците от 5. „В“ клас на 15. СУ „Адам Мицкевич“, под ръководството на г-жа Венета Григорова, изпълниха с чувство и гордост песента „Хубава си, моя горо“ – своя сърдечен поздрав към всички, които пазят светлината на знанието и духа.
Техните гласове напомнят, че будителството живее във всеки, който обича България!
https://www.facebook.com/reel/1113905967399262?locale=bg_BG




