С много усмивки и старание учениците от 3. „В“ клас сътвориха картички с вдъхновяващи послания за по-малките си приятели от 2. „Б“ клас.
Техните думи на подкрепа и доброта дадоха на второкласниците увереност и усмивки, а добротворчеството им показа, че малките жестове създават голяма топлина.
Добротата расте, когато я споделяме! 




