Днес в 15. СУ „Адам Мицкевич“ се проведе обучение на тема „Защита на населението при бедствия, аварии и катастрофи“, съчетано с учебна евакуация.
Учениците и учителите реагираха организирано и спокойно, като показаха, че знаят как да действат при извънредни ситуации.
Подобни обучения са важна част от училищния живот – те изграждат умения за реакция, самоконтрол и отговорност към себе си и другите.
Браво на всички участници за дисциплината и сериозното отношение! 


